Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
janusz palikot
28.05.2012 15:23

Palikot: Zakładam, że to była marihuana

Janusz Palikot twierdzi, że nie wie, jaka była zawartość wypalonego przez niego w sobotę skręta.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Grzegorz Jakubowski)

*Mogę stanąć przed prokuraturą i zrzec się immunitetu - powiedział Janusz Palikot. *

Szef Ruchu Palikota mówi, że choć nie ma żadnego sygnału z prokuratury o tym by wszczęła śledztwo w jego sprawie, to wstępnie złoży wniosek do marszałek Sejmu Ewy Kopacz.

- _ Nie wiem czy jutro, ale w najbliższych kilku dniach złożę taki wniosek. Nic mi nie wiadomo żeby prokuratura wszczęła postępowanie, zazwyczaj się to robi kiedy się dostaje zawiadomienie. Ale żeby nikt nie myślał, że prokuratura nie może wszcząć bo ja nie złożyłem, to ja tak na wyrost złożę _ - powiedział Janusz Palikot.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI JANUSZA PALIKOTA:

Janusz Palikot twierdzi, że nie wie, jaka była zawartość wypalonego przez niego w sobotę skręta.

- _ Zakładam, że to była marihuana. Nie jestem specjalistą, bo nie jestem użytkownikiem marihuany. Walczę nie w swoim interesie. Nie palę też papierosów, więc nie mam pewności. Oczekuję, że prokuratura to wyjaśni, zeby było wiadomo, czy tak zwany jeden buch, jedno zaciągnięcie to jest w Polsce przestępstwo _ - mówił Palikot.

POSŁUCHAJ WYPOWIEDZI JANUSZA PALIKOTA:

W sobotę Janusz Palikot podczas Marszu Wolnej Konopi publicznie zapalił _ skręta _. Mówił wtedy, że jeśli zapalenie przez niego jointa wywoła awanturę, to dobrze, bo może politycy przekonają się do legalizacji marihuany.

W opinii Janusza Palikota, w 2015 roku dojdzie w Polsce do złagodzenia prawa jeśli chodzi o posiadanie narkotyków.

Czytaj więcej w Money.pl
"Palikot zrzeknie się immunitetu za skręta" Politycy ostro krytykują Janusza Palikota za palenie skręta. Wczoraj podczas wystąpienia na Marszu Wolnych Konopi poseł zapalił jointa.
Bez incydentów, ale 29 osób w areszcie Marsz odbył się bez incydentów, policja zatrzymała jednak 29 osób - głównie za posiadanie narkotyków.
Palikot zapalił "skręta". Z marihuaną? Zrobił to podczas wystąpienia na Marszu Wolnej Konopi, który sprowadził przed Sejm kilka tysięcy zwolenników zalegalizowania marihuany.
Tagi: janusz palikot, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz