Notowania

Napad we Francji. Obrabowali konwój z saudyjskim księciem

Łupem napastników padło 250 tysięcy euro.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Pauli/public domain)
Konwój jechał na lotnisko Le Bourget, nie dotarł jednak bezpiecznie do celu</br>

Uzbrojeni ludzie napadli w Paryżu na konwój wiozący na lotnisko saudyjskiego księcia; łupem napastników padło 250 tysięcy euro - przekazało źródło we francuskiej policji. Bandyci zabrali także ważne dokumenty. Nikt nie ucierpiał w trakcie napadu.

Konwój złożony z kilku samochodów jechał wczoraj wieczorem z ambasady Arabii Saudyjskiej na lotnisko Le Bourget na północy Paryża. Około godz. 21 kolumna została zaatakowana przez napastników uzbrojonych w kałasznikowy. Po zrabowaniu pieniędzy i dokumentów bandyci uciekli.

Źródło w policji, cytowane przez AFP, wskazało, że napastnicy _ wyraźnie mieli informacje _ na temat konwoju. Nikt na razie nie został zatrzymany.

Czytaj więcej w Money.pl
Prorosyjscy terroryści mordują, porywają i rabują Kijów alarmuje, że w ręce bandytów na wschodzie Ukrainy trafiła broń, która jest wykorzystywana do napadów i zabójstw.
_ Napadałem, bo zmusiła mnie do tego bieda _ W ciągu kilku ostatnich miesięcy mężczyzna miał dokonać siedmiu rozbojów.
Rusza proces związany z katastrofą smoleńską Rozpoczął się proces czterech rosyjskich żołnierzy, oskarżonych o kradzież pieniędzy z kart bankowych Andrzeja Przewoźnika.
Tagi: przestępczość we francji, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz