Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
04.11.2012 13:24

Napad na bank w USA. Prezes groził bronią złodziejowi

Donald Ray Lee tuż po dokonaniu rozboju udał się z łupem na parking. Nie zauważył, że jego śladem idzie mężczyzna, w którego dłoni tkwi Colt .380.

Podziel się
Dodaj komentarz
(conner395/CC/Flickr)

Nie warto zadzierać z prezesem banku, zwłaszcza gdy jest się rabusiem próbującym ten bank złupić. Przekonał się o tym Donald Ray Lee, który napadł na oddział People's Bank & Trust w Saint Louis stanie Missouri i zrabował 50 tysięcy dolarów.

Donald Ray Lee tuż po dokonaniu rozboju udał się z łupem na parking. Nie zauważył, że jego śladem idzie mężczyzna, w którego dłoni tkwi Colt .380. Rabuś wsiadł do ciężarówki i po chwili zorientował się, że przy jego twarzy pojawiła się lufa broni. Właścicielem broni był David W. Thompson, prezes banku we własnej osobie, który poprosił grzecznie bandytę, by ten opuścił samochód. Rabuś usłyszał też w tonie nie znoszącym sprzeciwu, że w najbliższym czasie nigdzie się nie wybiera.
Gdy Donald Ray Lee włożył ręce do kieszeni, prezes Thompson ostrzegł go ponownie. - Nie chcesz tego - powiedział do bandyty. - To się źle skończy - dodał. Wkrótce jeden z pracowników banku przyszedł pomóc prezesowi przytrzymać rabusia do czasu przyjazdu policji.

Być może Donald Ray Lee mógłby uniknąć złodziejskiej kompromitacji i odsiadki, gdyby przeczytał napis na drzwiach wejściowych. A było tam napisane: _ Kierownictwo tego banku uznaje, że drugą poprawkę do amerykańskiej konstytucji gwarantującą prawo do noszenia broni za niezbywalne prawo wszystkich obywateli _.

Czytaj więcej w Money.pl
Napadli na kantor, dzisiaj ujęła ich policja Obaj trafili do aresztu. Za rozbój z bronią w ręku grożą im kary do 15 lat więzienia - powiedziała dziś rzeczniczka łódzkiej policji podinsp. Joanna Kącka.
Wysadzili bankomat. Razem z bankiem Liczące 20 tys. mieszkańców Nottuln leży około 20 kilometrów na zachód od Monastyru. To tam rozegrała się scena akcji jak z filmu.
Transwestyta napadł na sklep monopolowy Mężczyzna został schwytany między innymi dzięki wyjątkowemu rysopisowi.
Tagi: wiadomości, wiadmomości, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz