Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Molestowanie dziewczynek przez internet. Felczer w rękach policji

0
Podziel się:

Moskiewska policja powiadomiła dzisiaj o aresztowaniu felczera podejrzanego o molestowanie seksualne przez internet ponad 450 dziewczynek.

Molestowanie dziewczynek przez internet. Felczer w rękach policji
(ssuni/iStockphoto)

Moskiewska policja powiadomiła dzisiaj o aresztowaniu felczera podejrzanego o molestowanie seksualne przez internet ponad 450 dziewczynek; podejrzany wymuszał szantażem, by obnażone przed kamerą dokonywały czynności seksualnych.

Według policji 29-letni mieszkaniec Moskwy, który pracował jako felczer w pogotowiu ratunkowym, przedstawiał się na portalach społecznościowych jako kobieta. Nawiązywał kontakty z dziewczynkami w wieku 8-13 lat i proponował im udział w sesji zdjęciowej dla magazynu mody. Zachęcał je, by się rozebrały przed kamerą.

Potem szantażował je tym, że opublikuje wideo z ich udziałem w internecie, i nakłaniał do całkowitego obnażenia się przed kamerą i do czynności seksualnych. Mężczyznę aresztowano wczoraj. Podczas rewizji w jego domu wykryto dane dotyczące ponad 450 nieletnich, które mogły paść ofiarą molestowania w sieci.

Czytaj więcej w Money.pl
Powstanie czarna lista stron internetowych? Głównym argumentem zwolenników pomysłu jest wiara w jego efektywność, w zredukowanie treści negatywnych i możliwość ochrony dziecięcych użytkowników.
Wikipedia zniknęła. Protest przeciw ustawie Duma Państwowa, niższa izba rosyjskiego parlamentu, przyjęła w środę kontrowersyjną nowelizację ustawy o internecie.
Totalna cenzura internetu? Są coraz bliżej Poprawki do obowiązującego prawa mogą doprowadzić do wprowadzenia realnej cenzury w sieci.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)