Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Mecz Polska-Niemcy. Po spotkaniu policja zatrzymała 9 osób

0
Podziel się:

Zostało zatrzymanych sześciu obywateli Polski i trzech obywateli Niemiec. Wszystkie te osoby były nietrzeźwe.

Mecz Polska-Niemcy. Po spotkaniu policja zatrzymała 9 osób
(PAP/Bartłomiej Zborowski)

Po meczu Polska-Niemcy policja zatrzymała 6 polskich i 3 niemieckich kibiców. Komenda stołeczna podała, że zatrzymani obywatele Niemiec podejrzewani są o uszkodzenie stadionowego mienia. Polskich kibiców zatrzymano m.in. w związku z wtargnięciem na murawę.

_ - Zostało zatrzymanych dziewięć osób, w tym sześciu obywateli Polski i trzech obywateli Niemiec. Wszystkie te osoby znajdowały się w stanie po użyciu alkoholu, były to osoby nietrzeźwe _ - powiedział starszy aspirant Robert Opas z Komendy Stołecznej Policji.

Poinformował, że trzy osoby zatrzymano w związku z podejrzeniem _ wtargnięcia na murawę w czasie imprezy sportowej _, kolejne trzy osoby podejrzewane są o uszkodzenie mienia na terenie stadionu. - _ Jedna osoba została zatrzymana w związku z przywłaszczeniem mienia, jedna w związku z pobiciem i jeszcze jedna w związku z wykroczeniem niedostosowania się do poleceń stewarda _ - podał Opas.

Dodał, że przypadki osób zatrzymanych w związku z wtargnięciem na murawę oraz z niedostosowaniem się do poleceń stewarda prowadzone są w trybie przyspieszonym związanym z imprezą masową. Pytany o zatrzymanych obywateli Niemiec policjant poinformował, że zarzuca się im uszkodzenie mienia na terenie stadionu. Jak powiedział, chodzi o _ infrastrukturę stadionową w okolicy toalet _.

We wczorajszym meczu eliminacji piłkarskich Mistrzostw Europy Polska wygrała z Niemcami 2:0.

Czytaj więcej w Money.pl
Walka z kibolami. Policja ma nowy pomysł _ - Jak ktoś próbuje przerzucić całą odpowiedzialność za bałagan związany z kibicowaniem, zachowaniem kibiców na stadionach i poza nimi, to my się z tym do końca nie godzimy - powiedział komendant główny policji. _
Zamieszki w USA. Setki ludzi protestuje Setki mieszkańców St. Louis wyszło na ulice, by protestować przeciwko działaniom policji. Tłum domagał się sprawiedliwości i zaprzestania rasistowskich praktyk.
Nowa jednostka policji. Do walki z gangami Zastąpi Centralne Biuro Śledcze KGP - obecnie funkcjonujące w strukturze Komendy Głównej Policji.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)