Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Macierewicz komentuje wyniki wyborów: Hanna Gronkiewicz-Waltz była skwaszona

0
Podziel się:
Macierewicz komentuje wyniki wyborów: Hanna Gronkiewicz-Waltz była skwaszona
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

_ - Tendencja jest nieuchronna i w następnych wyborach kandydat PiS wygra - _ uważa wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości. Dodaje, że _ w tych wyborach w Warszawie powstała nowa jakość - zjednoczenie wszystkich, którzy chcą zmiany _.

Tak Antoni Macierewicz zinterpretował poparcie udzielone kandydatowi PiS przed drugą turą przez Piotra Guziała i Przemysława Wiplera, a także duże poparcie ze strony młodych wyborców.

_ - Jacek Sasin zrobił wszystko, co zrobić powinien. Nie ma wątpliwości, że w następnych wyborach kandydat PiS wygra - _ komentował Macierewicz. _ - To jest nieuchronna tendencja i pani Hanna Gronkiewicz-Waltz jest tego świadoma. Dlatego była taka skwaszona. _

Według Antoniego Macierewicza PiS nie popełnił błędu mówiąc przed drugą turą, nie czekając na zakończenie wyborów, że zostały one sfałszowane. Twierdzi, że widział dowody na sfałszowanie wyborów:

_ - Osobiście, bardzo dokładnie analizowałem wyniki do sejmiku katowickiego i stwierdziłem istnienie dwóch protokołów, które zostały antydatowane. One zostały sfałszowane z pewnością - _ mówi wiceszef PiS.

Antoni Macierewicz dodał, że PiS zna cały mechanizm fałszowania wyborów, dysponuje protokołami oraz nazwiskami świadków i całą tę wiedzę przekaże sądowi.

Czytaj więcej w Money.pl
To początek końca PO? "Ludzie są zmęczeni" -_ Sam fakt, że w wielu miastach była II tura wyborów samorządowych, a kandydaci PiS uzyskali ponad 30 procent głosów dowodzi, że Platforma politycznie słabnie _- uważa socjolog Maciej Gdula.
Biedroń wygra w Słupsku? Odbiera gratulacje Choć to jeszcze nieoficjalne, dane z 26 na 46 obwodów wskazują na przewagę blisko dwóch tysięcy głosów na korzyść kandydata Twojego Ruchu.
Wyniki II tury wyborów na prezydentów miast Prezentujemy szacunkowe wyniki wyborów prezydentów miast dla największych z nich: Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Katowic i Gdańska.
wybory
wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)