Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Legalizacja marihuany w USA. Już w 23 stanach jest środkiem medycznym

0
Podziel się:

Wyposażone w ekrany dotykowe i elektroniczne czytniki kart urządzenia, poza liśćmi sprzedają napoje energetyczne zawierające olej z konopii.

Legalizacja marihuany w USA. Już w 23 stanach jest środkiem medycznym
(gaspr13/iStockphoto)

W amerykańskim stanie Waszyngton rozpoczęto sprzedaż medycznej marihuany z automatów vendingowych. Pierwsze tego typu urządzenie zainstalowano w Seatle. Zainstalowane w Seatle automaty vendingowe wyprodukowała firma ZaZZZ.

Wyposażone w ekrany dotykowe i elektroniczne czytniki kart urządzenia, poza liśćmi marihuany sprzedają napoje energetyczne zawierające olej z konopii oraz ciasteczka i gumę do żucia z marihuaną.

Z automatów mogą na razie korzystać tylko osoby, którym z powodu różnego rodzaju chorób lekarze zalecili medyczną marihuanę. Ostatnie lata przyniosły w Stanach Zjednoczonych liberalizację przepisów dotyczących konopi indyjskich. Waszyngton, Alaska, Kolorado,

Oregon oraz Dystrykt Kolumbii zalegalizowały rekreacyjną marihuanę. W 23 stanach substancja ta traktowana jest jako środek medyczny, przepisywany najczęściej osobom cierpiącym na ciężkie lub nieuleczalne choroby.

Czytaj więcej w Money.pl
Fidel Castro pisze list. Dalej nie ufa USA, ale... Były kubański prezydent Fidel Castro, który nie pojawił się publicznie od ponad roku.
Amerykanie lokomotywą światowej gospodarki. Skuteczną? Perspektywa dla krajów strefy euro jest znacznie mniej optymistyczna. Co z Polską?
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)