Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Kontrole drogowe w Wigilię. Policja nie odpuści nawet św. Mikołajowi

0
Podziel się:

Więcej patroli policji można się spodziewać na głównych szlakach komunikacyjnych w kraju i wylotówkach z dużych miast.

Kontrole drogowe w Wigilię. Policja nie odpuści nawet św. Mikołajowi
(Piotr Skraba/Reporter)

Drogówka w Wigilię nie da spokoju nawet świętemu. Policjanci tłumaczą, że w czasie świąt nie będzie taryfy ulgowej nawet dla świętych Mikołajów wiozących prezenty dla dzieci.

Marek Konkolewski z Komendy Głównej Policji przypomina, że jazda w kostiumie Mikołaja w pewnych sytuacjach może być niebezpieczna. - _ Przepisy ruchu drogowego obowiązują także świętego Mikołaja, Gwiazdora czy Aniołka _ - podkreśla Konkolewski. Wyjaśnia, że chodzi o to, aby strój nie krępował ruchów kierowcy, a prezenty i inne pakunki nie walały się po kabinie, co może być groźne podczas gwałtownego hamowania.

Policjanci radzą, aby zachować szczególną ostrożność podczas jazdy wokół dużych centrów handlowych, gdzie może być wzmożony ruch samochodów i nietrudno o stłuczkę. Więcej patroli policji można się spodziewać na głównych szlakach komunikacyjnych w kraju i wylotówkach z dużych miast.

Czytaj więcej w Money.pl
Wielka akcja policji. Zatrzymali ponad 1000 osób Do aresztowań doszło na terenie całej UE. Gigantyczna operacja była wymierzona m.in. w handlarzy ludźmi, sutenerów i przemytników narkotyków.
Grupa mokotowska rozbita. Szybka akcja Grupa ta była określana jako jedna z najniebezpieczniejszych w Polsce.
Cios dla włoskiej mafii. Wpadli bosowie W czasie wielkiej operacji połączonych sił obu krajów z udziałem setek policjantów po obu stronach Oceanu aresztowano 26 osób.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)