Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kibol uciekł z sądu. Trwa policyjna obława

0
Podziel się:

Podejrzany uciekł z sądu już po tym, jak sąd zastosował wobec niego 3-miesięczny areszt. Policja poinformowała, że mężczyzna zeskoczył przez otwarte okno na samochód, a następnie oddalił się pieszo.

Kibol uciekł z sądu. Trwa policyjna obława
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)
bEEMZJLp

25-latek, wobec którego sąd orzekł dziś areszt, uciekł z budynku krakowskiego sądu. Policja zarządziła poszukiwania zbiega. Mężczyzna był doprowadzony do sądu w ramach śledztwa prowadzonego w sprawie gangu narkotykowego.

W tej sprawie policjanci z Centralnego Biura Śledczego zatrzymali dziewięć osób powiązanych ze środowiskiem krakowskich pseudokibiców - poinformował rzecznik Prokuratury Apelacyjnej w Krakowie Piotr Kosmaty.

Jak powiedział Kosmaty, podejrzany uciekł z sądu już po tym, jak sąd zastosował wobec niego 3-miesięczny areszt. Policja poinformowała, że mężczyzna zeskoczył przez otwarte okno na samochód, a następnie oddalił się pieszo.

bEEMZJLr

Policja zarządziła poszukiwania z udziałem m.in. helikoptera i psów tropiących.

Poszukiwany ma 25 lat i ok. 175 cm wzrostu. Ubrany jest garnitur i czarne lakierki.

Czytaj więcej w Money.pl
Więzień z wyrokiem dożywocia uciekł Oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Płocku został powiadomiony przez Zakład Karny o ucieczce jednego z osadzonych o godz. 2.45 w nocy z poniedziałku na wtorek. Na miejsce wysłano natychmiast policyjne patrole.
Zrobił w domu muzeum ludzkich czaszek Mężczyzna ze wschodniej Austrii trzymał w domu 56 ludzkich czaszek i 55 innych kości - poinformowała policja.
Korupcja w drogówce. Policjanci zatrzymani Policjanci mają od 28 do 47 lat. Są przesłuchiwani pod zarzutami przyjmowania korzyści majątkowych i przekroczenia uprawnień. Grożą im kary do 10 lat pozbawienia wolności.
bEEMZJLS
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)