Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Jest decyzja sądu w sprawie matki Madzi

0
Podziel się:

Sąd apelacyjny w Katowicach utrzymał karę 25 lat więzienia dla Katarzyny Waśniewskiej oskarżonej o zamordowanie córki.

Sąd zgodził się na publikację wizerunku Katarzyny Waśniewskiej<br>
Sąd zgodził się na publikację wizerunku Katarzyny Waśniewskiej<br> (PAP/Andrzej Grygiel)
bEKgtSAB

Jednocześnie sąd zaostrzył warunki wcześniejszego zwolnienia - oskarżona nie może ubiegać się o nie wcześniej niż po upływie 20 lat- poinformowała sędzia Bożena Summer-Brason.

Od wyroku sądu pierwszej instancji odwołała się zarówno prokuratura jak i obrona. Prokurator domagał się skazania kobiety na dożywotnie więzienie. Z kolei obrońca Katarzyny W. chciał ponownego rozpatrzenia sprawy z udziałem nowego zespołu biegłych z zakresu medycyny.

Do zdarzenia doszło w styczniu 2012 roku. Według prokuratury, Katarzyna W. wpierw rzuciła ją na podłogę, a potem dusiła. Zwłoki dziecka zakopała w gruzach i upozorowała własne pobicie twierdząc, że córka została porwana. Ciało niemowlęcia znaleziono na początku lutego. Proces ruszył rok później.

bEKgtSAD
Czytaj więcej w Money.pl
Jest decyzja sądu w sprawie matki Madzi Prokuratur chce wymierzenia Katarzynie W., oskarżonej kary dożywocia, obrona domaga się uniewinnienia.
Domaga się uwolnienia matki Madzi Obrońca oskarżonej Katarzyny W. domaga się uniewinnienia klientki. Twierdzi on, że mała zmarła na skutek wypadku
Zabójstwo 4-letniego Kacpra. Koniec śledztwa Razem z matką dziecka Iwoną G. i jej partnerem Henrykiem D. na ławie oskarżonych zasiądzie matka mężczyzny Irena D. Została oskarżona o fizyczne i psychiczne znęcanie się nad Kacprem i jego starszym bratem oraz nieudzielanie pomocy 4-latkowi.
bEKgtSBe
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)