Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Francja wprowadzi przymusowe roboty dla islamistów?

0
Podziel się:

Były minister spraw wewnętrznych Francji Charles Pasqua wzywa do ostrych kroków reedukacyjnych wobec islamistów.

Francja wprowadzi przymusowe roboty dla islamistów?
(ASSOCIATED PRESS/FOTOLINK)

Chce, aby rząd wcielił ich do obozów przymusowej pracy.

Charles Pasqua nigdy nie należał do osób mających łagodną rękę wobec przestępców i terrorystów.

eraz, ten prawicowy, neogaulistowski polityk, domaga się utworzenia na wybranych wyspach, niekoniecznie u wybrzeży Francji, obozów pracy przymusowej dla islamistów ujętych na terytorium kraju bądź tych, którzy wracają z Syrii i z Iraku.

Jego zdaniem osadzanie w zakładach karnych razem pospolitych przestępców i integrystów islamskich jest poważnym błędem, bo to więzienia stały się kuźniami ideologicznymi fundamentalistów.

Jego zdaniem nie można takich ludzi trzymać w jednym miejscu i to jeszcze na terytorium metropolii.

Pasqua proponuje, aby ich wysyłać do obozów pracy przymusowej. Według niego takie obozy na wyspach w sposób fizyczny i społeczny oddzielą radykalnych islamistów od tych, którzy mogą ze zwykłego złodzieja przeistoczyć się w terrorystę.

Czytaj więcej w Money.pl
Niemal tysiąc Francuzów u boków islamistów Niemal tysiąc Francuzek i Francuzów walczy u boku islamistów w Syrii i w Iraku, bądź planuje tam dotrzeć. Takie dane podał minister spraw wewnętrznych Bernard Cazeneuve w wywiadzie dla gazety Journal du Dimanche.
Francuski premier straszy wygraną Le Pen W wyborach europejskich skrajna prawica zdobyła dwadzieścia pięć procent głosów. W departamentalnych, zdaniem premiera, może uzyskać trzydzieści.
Kobiety we Francji również dyskryminowane Dzieje się tak mimo prawa gwarantującego równość w życiu społecznym i zawodowym.
Rada Europy: Francja łamie europejskie prawo Chodzi o niewprowadzenie prawa wprost zakazującego rodzicom stosowania kar cielesnych wobec swoich dzieci.
wiadomości
wiadmomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)