Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Dzięki szwedzkim mediom zatrzymali Polaka

0
Podziel się

Piotr Ż. był poszukiwany przez polski wymiar sprawiedliwości trzema listami gończymi i Europejskim Nakazem Aresztowania.

Dzięki szwedzkim mediom zatrzymali Polaka
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)
bErGCDCd

Szwedzka policja zatrzymała 28-letniego mężczyznę poszukiwanego w Polsce za pobicie, handel narkotykami i rabunek. Funkcjonariusze Komendy Głównej Policji wpadli na trop Piotra Ż., gdy związał się on z gwiazdą skandynawskiego showbiznesu i zaczął pojawiać się w mediach.

Piotr Ż., poszukiwany był przez polski wymiar sprawiedliwości trzema listami gończymi i Europejskim Nakazem Aresztowania, za pobicie, handel narkotykami oraz rabunek.

_ - Aby uniknąć kary, mężczyzna uciekł z Polski i ukrył się w Szwecji. Tam związał się z gwiazdą szwedzkiego showbiznesu. Między tą parą często dochodziło do kłótni i awantur, ponieważ mężczyzna miał bardzo porywczy charakter. Jego zdjęcia wraz z partnerką zaczęły pojawiać się w telewizji i gazetach. W ten sposób sam wystawił się na celownik mediów i policji _ - powiedział Karol Jakubowski z wydziału prasowego Komendy Głównej Policji.

bErGCDCf

Funkcjonariusze ze Szwecji otrzymali od polskich policjantów komplet dokumentów dotyczących poszukiwanego Polaka. Mężczyzna został aresztowany, gdzie oczekuje na ekstradycję do Polski.

Czytaj więcej w Money.pl
Brawurowy napad. Ukradli 54 mln dolarów Dziesięciu uzbrojonych mężczyzn zaatakowało konwój przewożący pieniądze.
Spuszczali paliwo z lokomotywy. Wpadli na gorącym uczynku - _ Okazało się, że pracownicy kolei zatrzymali lokomotywę, chcieli spuścić paliwo z baku i pojechać dalej _ - tłumaczy przedstawiciel policji.
Policja odzyskała łup o wartości 200 tys. zł Zaledwie trzy dni złodziej z Sosnowca cieszył się kilkudziesięcioma zabytkowymi kolekcjonerskimi monetami i biżuterią, skradzionymi z jednego z domów w tym mieście. Policji udało się odzyskać cały łup.
Policjanci odkryli dziuplę a w niej bentleya Policjanci ustalili, że wszystkie pojazdy zostały skradzione w lipcu i sierpniu tego roku na terytorium Niemiec. Samochody mają znaczną wartość. Policja szacuje, że wartość bentleya wynosi ok. 650 tys. zł.
bErGCDCG
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)