Notowania

policja
28.12.2013 10:16

Ciężko pobity czterolatek walczy o życie

Policjanci zatrzymali matkę dziecka, jej partnera oraz jego matkę.

Podziel się
Dodaj komentarz
(thelinke/iStockphoto)

Chłopiec z Bytomia trafił do szpitala. Policjanci zatrzymali matkę dziecka, jej partnera oraz jego matkę. Chłopiec doznał licznych obrażeń, walczy o życie - podała policja.

Nadkomisarz Tomasz Gogolin z zespołu prasowego śląskiej policji powiedział, że informację o pobitym czterolatku przekazało policjantom pogotowie ratunkowe, które z mieszkania przy ul. Zabrzańskiej dziecko do szpitala. Chłopczyk trafił do chorzowskiego szpitala pediatrycznego. Doznał licznych obrażeń, także narządów wewnętrznych.

Policjanci zatrzymali 28-letnią matkę chłopca oraz jej 26-letniego partnera. Kobieta mieszkała z nim i trojką swoich dzieci w mieszkaniu jego 65-letniej matki, która także została zatrzymana.

26-latek, który w chwili zatrzymania miał ponad promil alkoholu w organizmie, usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu dziecka. Za to przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

65-letnia kobieta usłyszała zarzut znęcania się nad czterolatkiem oraz nieudzielenia mu pomocy. Grozi jej do pięciu lat więzienia. Matka chłopca również usłyszała zarzut nieudzielenia pomocy synowi, za co grozi jej do trzech lat pozbawienia wolności.

Zatrzymani przyznali się do zarzucanych im przestępstw. W sobotę staną przed bytomskim prokuratorem, który przed sądem będzie domagał aresztowania całej trójki.

Czytaj więcej w Money.pl
Niepełnosprawna Tosia odzyskała swój wózek Nieznany mężczyzna podrzucił wózek w klatce schodowej, gdzie mieszka dziewczynka.
Ten brutalny gwałt zmienia Indie Przemoc wobec kobiet nie jest już tematem tabu i coraz więcej spraw zgłaszanych jest na policję.
Chciał wjechać do Pałacu Elizejskiego. Policja... Policja zatrzymała mężczyznę usiłującego staranować samochodem bramę do Pałacu Elizejskiego. Trwa dochodzenie w tej sprawie.
Tagi: policja, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz