Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
morderstwo
10.03.2013 11:13

Brutalne morderstwo w Jeleniej Górze. Prokuratura zna szczegóły

Oskarżony o podwójne zabójstwo w dolnośląskiej filharmonii Michał M. został aresztowany na 3 miesiące. Podejrzany przyznał się do obu zarzucanych mu czynów.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Aleksander Koźmiński)
Michał M. doprowadzany do prokuratury

Oskarżony o podwójne zabójstwo w dolnośląskiej filharmonii Michał M. został aresztowany na 3 miesiące . Podejrzany przyznał się do obu zarzucanych mu czynów. Do zbrodni doszło w nocy z czwartku na piątek w Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze.

Wczoraj rano pracownicy znaleźli ciała 27-letniej harfistki z Warszawy i 60-letniego ochroniarza. Podejrzanym okazał się były pracownik filharmonii, Michał M. Początkowo przyznawał się tylko do zabicia ochroniarza, ale wczoraj wieczorem przyznał się też do drugiej zbrodni.

Jak powiedziała prokurator Violetta Niziołek, Michał M. szczegółowo zrelacjonował przebieg zabójstwa ochroniarza. Okoliczności morderstwa harfistki opisał - jak mówi prokurator - jedynie wybiórczo. Po zakończeniu wizji lokalnej prokuratura złożyła w sądzie wniosek o tymczasowe aresztowanie Michała M. Sąd przychylił się do wniosku.

Mężczyźnie grozi dożywocie. Oficjalne przyczyny zgonu dwóch osób będą znane po sekcji zwłok, która zostanie przeprowadzona jutro. W Jeleniej Górze ogłoszono trzydniową żałobę.

Czytaj więcej w Money.pl
To było zabójstwo z premedytacją? Pistorius... To nie był przypadek. Prokuratura jest przekonana, że Oscar Pistorius nie zastrzelił swojej dziewczyny Reevy Steenkamp przez pomyłkę.
Zginął broniąc dziewczyny. Prokuratura... Łódzka prokuratura wystąpiła do sądu z wnioskiem o aresztowanie Rafała N., podejrzanego o zabójstwo 20-latka w centrum miasta.
Tagi: morderstwo, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz