Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Adam Hofman o zatrzymaniu szpiegów

0
Podziel się:

Dużo jest jeszcze do zrobienia. Tak Adam Hofman komentuje zatrzymanie dwóch osób podejrzanych o szpiegostwo na rzecz Rosji.

Adam Hofman o zatrzymaniu szpiegów
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

Gość _ Sygnałów Dnia _ radiowej Jedynki powiedział, że należy przejrzeć pod kątem współpracy z obcymi służbami między innymi stowarzyszenia i fundacje.

_ - Jakby dobrze wykonać swoją pracę to tych miejsc, gdzie jest infiltracja rosyjskich służb, byłoby więcej _ - powiedział Hofman. Dodał, że z informacji _ Gazety Polskiej _ wynika, że za informatyzację ważnych instytucji w kraju była odpowiedzialna firma, której współwłaścicielem jest honorowy konsul Rosji.

Adam Hofman skrytykował podpisanie w 2010 roku umowy o współpracy z rosyjską służbą FSB. Krytycznie wypowiedział się także wobec głosów polityków, którzy nie chcieli likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych.

Wczoraj Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego poinformowała o zatrzymaniu mężczyzny podejrzanego o szpiegostwo, dzień wcześniej służby poinformowały o zatrzymaniu innego człowieka przez ABW i Żandarmerię Wojskową.

Czytaj więcej w Money.pl
Szpiedzy trafią za kratki? Dzisiaj decyzja Podejrzani o szpiegostwo dwaj mężczyźni trafią dziś za kratki? Aresztu dla zatrzymanych w środę dwóch mężczyzn chcą śledczy prowadzący sprawę.
Oficer Wojska Polskiego i prawnik szpiegowali dla Rosji. Mieli dostęp do tajnych informacji? Andrzej Seremet, Prokurator Generalny, ujawnia kulisy zatrzymania dwóch mężczyzn.
Polski oficer szpiegował na rzecz Rosji. ABW wkroczyło do MON MON potwierdza - zatrzymaliśmy szpiega. Według nieoficjalnych źródeł oficer posiadał bardzo dużą wiedzę.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)