Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

23 osoby nie wsiadły na pokład AirAsia

0
Podziel się:

Pośród cudownie ocalonych jest dziesięcioosobowa rodzina.

23 osoby nie wsiadły na pokład AirAsia
(PAP/EPA)
bEJbCKiJ

23 osoby mogą mówić o wielkim szczęściu w nieszczęściu. Tyle osób nie wsiadło bowiem na pokład zaginionego samolotu linii Air Asia, który w niedzielę zniknął z radarów w drodze z Surabai do Singapuru. Pośród cudownie ocalonych jest dziesięcioosobowa rodzina.

36-letnia Indonezyjka Christianawati, wraz z mężem, dziećmi, matką i rodziną jej brata - w sumie dziewięciorgiem osób - miała podróżować rejsem QZ8501. Na ponad tydzień przed wylotem pracownicy linii Air Asia starali się powiadomić rodzinę o zmianie lotu na wcześniejszy o dwie godziny.
Liniom nie udało się jednak skontaktować ani za pośrednictwem maili, ani też telefonicznie z osobą, która dokonała rezerwacji.

W niedzielę na lotnisku w Surabai 10-osobową rodzinę najpierw poinformowano, że spóźniła się na właściwy lot. Kiedy okazało się, że rejs do Singapuru zniknął z radarów - pogratulowano szczęścia.

bEJbCKiL

Rodzinie pani Christianawati, która w Singapurze miała spędzić Nowy Rok, zaoferowano zmianę biletów, jednak zdecydowała się ona wybrać inne linie lotnicze.

Czytaj więcej w Money.pl
AirAsia ze162 osobami spadł do morza? Władze Indonezji zapowiedziały przegląd działalności indonezyjskiej filii AirAsia.
Rodziny ofiar zaginionego MH370 pobite Od prawie dwóch tygodni codziennie przychodzą pod pekińskie biuro przewoźnika. Stamtąd jednak trafiają do aresztu
Zaginiony boeing. Czas na prywatne firmy Władze Australii zapraszają prywatne firmy do poszukiwań zaginionego przed prawie trzema miesiącami boeinga linii Malaysia Airlines.
bEJbCKjm
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)