Notowania

porady
02.03.2009 00:00

Osoba ucząca się a zgłoszenie do ZUS

Pytanie: Zatrudniam na umowę zlecenie osoby uczące się. Czy osoby te podlegają obowiązkowo ubezpieczeniom społecznym?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Zatrudniam na umowę zlecenie osoby uczące się. Czy osoby te podlegają obowiązkowo ubezpieczeniom społecznym?

Odpowiedź: Zgodnie z ogólnym przepisem art. 6 ust. 1 pkt 4 ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych obowiązkowo ubezpieczeniom emerytalnemu i rentowym podlegają osoby...

Tagi: porady, porady prawne, prawo, ubezpieczenia społeczne
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz