Notowania

porady
20.12.2011 05:10

Spadkobranie na tle przepisów dekretu z 1946 r.

Pytanie: Mój dziadek zmarł w 1948 roku. W chwili jego śmierci mój ojciec już nie żył. Czy na tle przepisów powinnam była objąć część spadku przypadającą mojemu ojcu?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Mój dziadek zmarł w 1948 roku. W chwili jego śmierci mój ojciec już nie żył. Czy na tle przepisów powinnam była objąć część spadku przypadającą mojemu ojcu?

Odpowiedź: W przedstawionej sprawie dziedziczenie ustawowe wynika z przepisów art. 17 dekretu. Zgodnie z tym przepisem do spadku powołane są przede wszystkim dzieci spadkodawcy,...

Tagi: porady, prawo, prawo spadkowe
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz