Notowania

porady
05.05.2011 00:00

Przesłanki pozbawienia zstępnych zachowku

Pytanie: Kiedy można pozbawić zachowku swoich najbliższych?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Kiedy można pozbawić zachowku swoich najbliższych?

Odpowiedź: Spadkodawca na podstawie art. 1008 Kodeks cywilny może w testamencie zstępnych zachowku pozbawić (wydziedziczenie), jednak tylko jeżeli uprawniony do zachowku:1)...

Tagi: porady, prawo, prawo spadkowe
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz