Notowania

prawo podatkowe
22.02.2011 00:00

Zwolnienia z podatku darowizn, przekazywanych między matką a córką

Pytanie: W jaki sposób ustawa o podatku od spadków i darowizn reguluje kwestię zwolnienia z podatku darowizn, przekazywanych między matką a córką?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: W jaki sposób ustawa o podatku od spadków i darowizn reguluje kwestię zwolnienia z podatku darowizn, przekazywanych między matką a córką?

Odpowiedź: Art. 4a ustawa o podatku od spadków i darowizn wprowadza zwolnienie podatkowe od podatku od spadku i darowizn. Zgodnie z treścią tego przepisu...

Tagi: prawo podatkowe, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz