Notowania

prawo podatkowe
02.10.2008 00:00

Zakwaterowanie pracowników a przychód

Pytanie: Prowadzę firmę budowlano-remontową, usługi wykonuję na terenie kraju, zatrudnionych pracowników często zakwaterowuję w hotelach, motelach bądź bursach. Czy ww. zakwaterowanie stanowi przychód...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Prowadzę firmę budowlano-remontową, usługi wykonuję na terenie kraju, zatrudnionych pracowników często zakwaterowuję w hotelach, motelach bądź bursach. Czy ww. zakwaterowanie stanowi przychód pracownika?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 21 ust. 1 pkt 16 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, wolne od podatku dochodowego są diety i inne należności za czas podróży służbowej...

Tagi: prawo podatkowe, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz