Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
prawo podatkowe
21.11.2007 00:00

Wynajem pokoi a VAT

Pytanie: Firma chce wynajmować będące jej własnością pokoje i domki nad morzem dla turystów. Czy działalność taka podlega VAT?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Firma chce wynajmować będące jej własnością pokoje i domki nad morzem dla turystów. Czy działalność taka podlega VAT?

Odpowiedź:
Zgodnie z art. 43 ust. 1 pkt 1 ustawy o podatku od towarów i usług (VAT), zwalnia się od podatku usługi wymienione w załączniku nr 4 do ustawy. Załącznik...

Tagi: prawo podatkowe, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz