Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
prawo podatkowe
14.07.2008 00:00

Wynajem lokalu mieszkalnego

Pytanie: Prowadzimy działalność gospodarczą w formie spółki jawnej i jesteśmy właścicielami mieszkania służbowego. Zamierzamy wynająć mieszkanie osobie fizycznej. Czy dochody z tytułu wynajmu możemy...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Prowadzimy działalność gospodarczą w formie spółki jawnej i jesteśmy właścicielami mieszkania służbowego. Zamierzamy wynająć mieszkanie osobie fizycznej. Czy dochody z tytułu wynajmu możemy rozliczać w prowadzonej działalności, czy indywidualnie?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 14 ust. 2 pkt 11 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, przychodem z działalności gospodarczej są również przychody z najmu, podnajmu,...

Tagi: prawo podatkowe, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz