Notowania

Przejdź na
prawo podatkowe
15.05.2011 00:00

Wybór opodatkowania w formie ryczałtu

Pytanie: W jaki sposób należy poinformować Urząd skarbowy o wyborze opodatkowania w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: W jaki sposób należy poinformować Urząd skarbowy o wyborze opodatkowania w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych?

Odpowiedź: Stawka ryczałtu jest jednolita wynosi 8,5 % od otrzymanego przychodu (nie są uwzględniane żadne koszty). Zgodnie z art. 9 ustawy o podatku dochodowym...

Tagi: prawo podatkowe, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz