Notowania

prawo podatkowe
01.03.2009 00:00

Usługa remontowa - stawka 7%, czy 22%

Pytanie: W ramach działalności gospodarczej remontuję budynki mieszkalne, jak i lokale mieszkalne. Czy do zastosowania stawki 7% ma znaczenie powierzchnia budynków czy lokali mieszkalnych?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: W ramach działalności gospodarczej remontuję budynki mieszkalne, jak i lokale mieszkalne. Czy do zastosowania stawki 7% ma znaczenie powierzchnia budynków czy lokali mieszkalnych?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 41 ust. 12 ustawy o podatku od towarów i usług (VAT), stawkę podatku, o której mowa w ust. 2 (tj. 7%), stosuje się do dostawy, budowy, remontu,...

Tagi: prawo podatkowe, porady, porady prawne, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz