Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
prawo podatkowe
11.10.2007 00:00

Uczestnictwo pracowników w szkoleniach

Pytanie: Firma organizuje lub finansuje udział w szkoleniach, seminariach, konferencjach dotyczących naukowych problemów medycznych oraz wyrobów medycznych wprowadzanych do używania. Uczestnikami...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Firma organizuje lub finansuje udział w szkoleniach, seminariach, konferencjach dotyczących naukowych problemów medycznych oraz wyrobów medycznych wprowadzanych do używania. Uczestnikami szkoleń są pracownicy świadczeniodawcy, który jest finansowany z środków publicznych. Podczas szkoleń uczestnicy uzyskują punkty edukacyjne, które są związane z procesami ustawicznego kształcenia, niezbędne dla wykonywanego zawodu. Czy udziału pracownika świadczeniodawcy w szkoleniach, seminariach, konferencjach przez firmę oraz przyznawane punkty za udział w programie naukowym powoduje konieczność zadeklarowania przychodów lub korzyści wynikających z uczestnictwa?

Odpowiedź: Sytuacja wkwestii opodatkowania szkoleń skomplikowała się po 1 stycznia 2007 r., gdy do art. 21 ust. 1 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych (PIT) dodano...

Tagi: prawo podatkowe, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz