Notowania

Przejdź na
prawo podatkowe
08.06.2009 00:00

Tablice w budynkach mieszkalnych a VAT

Pytanie: Świadczę usługi budowlane, remontowe, transportowe. Aktualnie wygraliśmy przetarg w spółdzielni mieszkaniowej na "założenie tablic ogłoszeniowych korkowych w klatkach schodowych" oraz...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Świadczę usługi budowlane, remontowe, transportowe. Aktualnie wygraliśmy przetarg w spółdzielni mieszkaniowej na "założenie tablic ogłoszeniowych korkowych w klatkach schodowych" oraz "założenie tablic z numerem budynku i nazwa ulicy". Fakturę będę wystawiał łącznie na montaż i materiał. Czy te faktury mogę traktować jako usługi budowlano-montażowe i opodatkować stawką 7%?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 41 ust. 12 ustawy o podatku od towarów i usług (VAT), stawkę podatku, o której mowa w ust. 2 (a więc 7%), stosuje się do dostawy, budowy, remontu,...

Tagi: prawo podatkowe, porady, porady prawne, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz