Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
prawo podatkowe
10.06.2007 00:00

Służba wojskowa a wystawienie PIT-11

Pytanie: Pracownik, którego zatrudniam został powołany do służby wojskowej na 9 miesięcy od 9.05.2007 r. Zatrudnienie trwa nadal. Od czerwca nie będzie otrzymywał wynagrodzenia. Czy wystawić...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Pracownik, którego zatrudniam został powołany do służby wojskowej na 9 miesięcy od 9.05.2007 r. Zatrudnienie trwa nadal. Od czerwca nie będzie otrzymywał wynagrodzenia. Czy wystawić pracownikowi PIT-11 w lipcu, czy na koniec roku 2007 r.?

Odpowiedź: Na podstawie art. 39 ust. 2 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, jeżeli obowiązek poboru przez płatników, o których mowa w art. 31, art. 33 i art....

Tagi: prawo podatkowe, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz