Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
prawo podatkowe
27.07.2008 00:00

Ryczałt przy masażu

Pytanie: Wykonuję w ramach jednoosobowej firmy usługi masażu leczniczego, relaksacyjnego. Czy mogę być opodatkowany w formie ryczałtu ewidencjonowanego 8,5% od przychodów?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Wykonuję w ramach jednoosobowej firmy usługi masażu leczniczego, relaksacyjnego. Czy mogę być opodatkowany w formie ryczałtu ewidencjonowanego 8,5% od przychodów?

Odpowiedź: Stosownie do art. 8 ust. 1 pkt 3 lit. e ustawy o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne, opodatkowania w...

Tagi: prawo podatkowe, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz