Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
prawo podatkowe
07.07.2008 00:00

Ryczałt od usług paramedycznych

Pytanie: Osoba prowadząca jednoosobową firmę wykonuje usługowo masaże i płaci ryczałt ewidencjonowany od przychodów w wysokości 8,5%. Osoba ta chce również wykonywać działalność psychologiczną i...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Osoba prowadząca jednoosobową firmę wykonuje usługowo masaże i płaci ryczałt ewidencjonowany od przychodów w wysokości 8,5%. Osoba ta chce również wykonywać działalność psychologiczną i psychoterapeutyczną, paramedyczną - konsultacje z osobami mającymi problemy życiowe i szkolenia dla pracowników firm w tym zakresie. Osoba prowadząca firmę nie jest lekarzem. Czy możliwe jest opłacanie ryczałtu ewidencjonowanego od tych przychodów? Jeśli tak, to w jakiej wysokości?

Odpowiedź: Stosownie do art. 8 ust. 1 pkt 3 lit. e ustawy o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne, opodatkowania w...

Tagi: prawo podatkowe, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz