Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
prawo podatkowe
24.07.2008 00:00

Prezent dla klienta w konkursie

Pytanie: Prowadzę serwis internetowy. Chcę zorganizować konkurs, gdzie główną nagrodą będzie voucher na usługę hotelową o wartości powyżej 1000 PLN. Czy powinnam rozliczyć zakup takiego vouchera jako...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Prowadzę serwis internetowy. Chcę zorganizować konkurs, gdzie główną nagrodą będzie voucher na usługę hotelową o wartości powyżej 1000 PLN. Czy powinnam rozliczyć zakup takiego vouchera jako koszt uzyskania przychodu? Jak zrobić, aby użytkownicy serwisu - zwycięzca konkursu i odbierający nagrodę nie byli obarczeni podatkiem od wzbogacenia lub innymi kosztami podatkowymi?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 22 ust. 1 ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych kosztami uzyskania przychodów są koszty poniesione w celu osiągnięcia przychodów lub...

Tagi: prawo podatkowe, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz