Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
prawo podatkowe
11.06.2007 00:00

Podpisywanie deklaracji VAT-7

Pytanie: Podatnik - osoba fizyczna - ma podpisaną umowę z biurem rachunkowym na prowadzenie KPiR. Czy pracownik biura rachunkowego może podpisywać deklaracje VAT-7 klienta?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Podatnik - osoba fizyczna - ma podpisaną umowę z biurem rachunkowym na prowadzenie KPiR. Czy pracownik biura rachunkowego może podpisywać deklaracje VAT-7 klienta?

Odpowiedź: Jak stanowi art. 80a Ordynacjipodatkowej, jeżeli odrębne ustawy nie stanowią inaczej, deklaracja może być podpisana także przez pełnomocnika podatnika, płatnika...

Tagi: prawo podatkowe, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz