Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
prawo podatkowe
22.03.2008 00:00

Podatek od sprzedaży mieszkania

Pytanie: Oboje z żoną jesteśmy rezydentami w Wielkiej Brytanii. We wrześniu 2006 roku zakupiliśmy mieszkanie jako inwestycję bez planów zamieszkania w nim - nie byliśmy tam zameldowani ani nie...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Oboje z żoną jesteśmy rezydentami w Wielkiej Brytanii. We wrześniu 2006 roku zakupiliśmy mieszkanie jako inwestycję bez planów zamieszkania w nim - nie byliśmy tam zameldowani ani nie mieszkaliśmy w tym mieszkaniu - na stale mieszkamy na terenie UK. Planujemy sprzedać to mieszkanie w niedalekiej przyszłości. Jakie podatki będziemy musieli zapłacić przy założeniu, że cena sprzedaży będzie wyższa o jakieś 100 tys. zł od ceny zakupu?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 13 ust. 1 Konwencji między Rzecząpospolitą Polską a Zjednoczonym Królestwem Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w sprawie unikania podwójnego...

Tagi: prawo podatkowe, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz