Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
prawo podatkowe
08.10.2007 00:00

PCC od pożyczki dla sp. z o.o.

Pytanie: W 2006 r. zagraniczny udziałowiec udzielił spółce z o. o. pożyczki, umowa została podpisana również w 2006. Czy wówczas podlegało to podatkowi od czynności cywilnoprawnych?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: W 2006 r. zagraniczny udziałowiec udzielił spółce z o. o. pożyczki, umowa została podpisana również w 2006. Czy wówczas podlegało to podatkowi od czynności cywilnoprawnych?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 9 pkt 10 lit. h) ustawy o podatku od czynności cywilnoprawnych, obowiązującym do końca 2006 r., pożyczki udzielane przez wspólnika (akcjonariusza)...

Tagi: prawo podatkowe, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz