Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
prawo podatkowe
06.02.2007 00:00

Obiad dla kontrahentów

Pytanie: Spółka z o.o. zaprosiła swoich kontrahentów na obiad, byli wśród nich prezes spółki z o.o. oraz osoby fizyczne - właściciele firm. Czy będzie to przychodem dla kontrahentów do opodatkowania?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Spółka z o.o. zaprosiła swoich kontrahentów na obiad, byli wśród nich prezes spółki z o.o. oraz osoby fizyczne - właściciele firm. Czy będzie to przychodem dla kontrahentów do opodatkowania?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 21 ust. 1 pkt 68a ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, wolna od podatku jest wartość nieodpłatnych świadczeń, o których mowa w art....

Tagi: prawo podatkowe, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz