Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
prawo podatkowe
28.11.2007 00:00

Darowizna działki

Pytanie: W 2004 roku kupiłem z żoną działkę i chcemy przekazać ją w formie darowizny synowi. Czy jeśli przed upływem 5 lat od zakupu przekażemy działkę w formie darowizny synowi, zapłacimy podatek?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: W 2004 roku kupiłem z żoną działkę i chcemy przekazać ją w formie darowizny synowi. Czy jeśli przed upływem 5 lat od zakupu przekażemy działkę w formie darowizny synowi, zapłacimy podatek?

Odpowiedź:
Zgodnie z art. 2 ust. 1 pkt 3) ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, przepisów ustawy nie stosuje się do przychodów podlegających przepisom o podatku...

Tagi: prawo podatkowe, porady, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz