Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
prawo podatkowe
02.06.2009 00:00

CMR a stawka 0% w WDT

Pytanie: Transport Polska - Holandia (przeładunek) - Irlandia. Czy Polacy - osoby wysyłające towar za granicę, do krajów członkowskich, by rozliczyć się z VAT potrzebują oryginalny dokument CMR, czy...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Transport Polska - Holandia (przeładunek) - Irlandia. Czy Polacy - osoby wysyłające towar za granicę, do krajów członkowskich, by rozliczyć się z VAT potrzebują oryginalny dokument CMR, czy może być kopia?

Odpowiedź: Zgodnie z art. 42 ust. 1 ustawy o podatku od towarów i usług (VAT), wewnątrzwspólnotowa dostawa towarów podlega opodatkowaniu według stawki podatku 0 %, pod...

Tagi: prawo podatkowe, porady, porady prawne, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz