Notowania

Przejdź na
porady
25.02.2011 00:00

współspadkobranie

Pytanie: Jestem współspadkobiercą spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu. Czy spółdzielnia mieszkaniowa może żądać ode mnie pokrycia wszystkich zaległości z tytułu opłat za utrzymanie...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Jestem współspadkobiercą spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu. Czy spółdzielnia mieszkaniowa może żądać ode mnie pokrycia wszystkich zaległości z tytułu opłat za utrzymanie nieruchomości, pomijając pozostałych współspadkobierców?

Odpowiedź: Z art. 4 ust. 11 ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych wynika Pana/Pani odpowiedzialność jako współuprawnionego z tytułu spółdzielczego własnościowego...

Tagi: porady, prawo, prawo mieszkaniowe
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz