Notowania

porady
31.03.2012 05:11

Pomieszczenie przynależne do odrębnego lokalu

Pytanie: Czy pomieszczenie przynależne do odrębnego lokalu stanowi przedmiot własności właściciela lokalu?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy pomieszczenie przynależne do odrębnego lokalu stanowi przedmiot własności właściciela lokalu?

Odpowiedź: Odpowiedź na ten dylemat znajdziemy w art. 2 ust 4 ustawy o własności lokali. stanowiącym, że do samodzielnego lokalu mieszkalnego mogą przynależeć, jako...

Tagi: porady, prawo, prawo mieszkaniowe
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz