Notowania

porady
09.02.2012 00:00

Ograniczanie udziału w przetargu

Pytanie: Czy organizator przetargu na zakup mieszkania spółdzielczego może ograniczać krąg podmiotów, które mogą wziąć w nim udział?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy organizator przetargu na zakup mieszkania spółdzielczego może ograniczać krąg podmiotów, które mogą wziąć w nim udział?

Odpowiedź: Jak wskazuje S. Rudnicki, warunki przetargu muszą mieć charakter całościowy, podlegają one wykładni według zasad określonych w art. 65 Kodeksu cywilnego....

Tagi: porady, prawo, prawo mieszkaniowe
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz