Notowania

porady
11.07.2011 00:00

Wymagalność wierzytelności a potrącenie

Pytanie: Czy bank może potrącić wierzytelność, której termin wymagalności jeszcze nie nastąpił?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Czy bank może potrącić wierzytelność, której termin wymagalności jeszcze nie nastąpił?

Odpowiedź: Zgodnie z przepisem art. 93 ust. 2 Prawa bankowego, bank może potrącić ze swego długu wierzytelność, której termin wymagalności jeszcze nie nadszedł, jeżeli...

Tagi: porady, prawo, prawo bankowe
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz