Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
porady
02.09.2006 00:00

Przerwa w stażu na nauczyciela dyplomowanego

Pytanie: Jak długa może być przerwa w stażu na stopień nauczyciela dyplomowanego, aby nie było konieczności rozpoczynania go od nowa?...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Jak długa może być przerwa w stażu na stopień nauczyciela dyplomowanego, aby nie było konieczności rozpoczynania go od nowa?

Odpowiedź: Stosownie do treści art. 9d ust. 5 Ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r. - Karta Nauczyciela, w przypadku nieobecności nauczyciela w pracy z powodu czasowej...

Tagi: porady, prawo administracyjne, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz