Notowania

porady
20.12.2012 05:10

Ogłoszenie o przetargu

Pytanie: Zgodnie z § 6 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 roku w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości, właściwy organ podaje do...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Zgodnie z § 6 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 roku w sprawie sposobu i trybu przeprowadzania przetargów oraz rokowań na zbycie nieruchomości, właściwy organ podaje do publicznej wiadomości ogłoszenie o przetargu, z odpowiednim wyprzedzeniem, a w przypadku nieruchomości, której wartość przekracza 10 000 EUR, ogłoszenie zamieszcza się w prasie o odpowiednim zasięgu i odpowiedniej częstotliwości ukazywania się. Czy ? opierając się na definicji prasy zawartej w art. 7 ustawy z dnia 26 stycznia 1984 roku Prawo prasowe ? można opublikować ogłoszenie w internetowym serwisie prasowym, który zarejestrowany jest w sądowym rejestrze dzienników i czasopism jako dziennik, jednak nie ukazuje się w formie papierowej?

Odpowiedź: Zgodnie z przywołanym przez Państwa rozporządzeniem: §6. 7.Ogłoszenie o przetargu powinno być także opublikowane na stronach internetowych właściwego...

Tagi: porady, prawo administracyjne, prawo
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz