Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Przywłaszczenie mienia

0
Podziel się:

Pytanie: Firma wykonywała reklamy (baner), baner został uszkodzony i firma w ramach gwarancji miała usunąć usterkę. Zdemontowała reklamę i nie dość że nie naprawiła banera to nie ma możliwości ( były...

Pytanie: Firma wykonywała reklamy (baner), baner został uszkodzony i firma w ramach gwarancji miała usunąć usterkę. Zdemontowała reklamę i nie dość że nie naprawiła banera to nie ma możliwości ( były wysyłane pisma z prośbą o zwrot banera ) odzyskania banera. Czy takie zdarzenie można uznać za przywłaszczenie mienia i złożyć doniesienie na policję o popełnieniu przestępstwa?

Odpowiedź: Przestępstwo kradzieży z art. 278 Kodeksu karnego polega na zaborze cudzej rzeczy ruchomej", musi ona mieć wartość ekonomiczną i znajdować się...

porady
prawo
postępowanie karne
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)