Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
porady
20.09.2007 00:00

Brak rozpoznania wniosku o przeprowadzenie dowodu

Pytanie: Do sprawy o przemoc w rodzinie, jako pokrzywdzona wnioskowałam o przeprowadzenie wywiadu środowiskowego w miejscu obecnego zamieszkiwania mojego męża. Uzasadniałam to, koniecznością wykazania...

Podziel się
Dodaj komentarz

Pytanie: Do sprawy o przemoc w rodzinie, jako pokrzywdzona wnioskowałam o przeprowadzenie wywiadu środowiskowego w miejscu obecnego zamieszkiwania mojego męża. Uzasadniałam to, koniecznością wykazania w sądzie, iż mąż kłamie w tym zakresie, tak samo jak jego matka, która potwierdza fakt zamieszkiwania z nią. W aktach znajduje się potwierdzenie z biura meldunkowego, iż mąż nie jest tam zameldowany, natomiast nie ma informacji o wywiadzie środowiskowym. Nadmieniam, że mężowi przedstawiono już zarzuty stosowania przemocy i uszkodzenia ciała ze skutkiem ponad 7 dni (akt oskarżenia w przygotowaniu). Czy organ prowadzący postępowanie ma obowiązek ustosunkować się do mojego wniosku dowodowego?

Odpowiedź: Z przedstawionego stanu faktycznego wynika, że w niniejszej sprawie obecnie toczy się postępowanie przygotowawcze.
Co do zasady dowody przeprowadza się na wniosek...

Tagi: porady, prawo, postępowanie karne
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz