Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Zwalcza narkotyki. Teraz przeprasza za syna, bo...

0
Podziel się:

Twarz antynarkotykowej kampanii w Chinach przeprasza za syna, aresztowanego za używanie narkotyków.

Zwalcza narkotyki. Teraz przeprasza za syna, bo...
(r0bz/CC/Flickr)

Gwiazdor filmów kung-fu Jackie Chan stara odbudować się swoją reputację, którą nadszarpnęło zatrzymanie jego syna za posiadanie marihuany.

32-letni aktor i piosenkarz Jessy Chan został aresztowany, po tym jak podczas policyjnej operacji, testy na obecność marihuany okazały się pozytywne. Jackie Chan publicznie kaja się za syna. Syna czeka formalny proces sądowy. 100 gramów marihuany może zostać zakwalifikowana jako znaczna ilość narkotyków, za co w Państwie Środka grozi nawet kara śmierci.

Czytaj więcej w Money.pl
Po raz pierwszy pobiorą ślinę od kierowców Brytyjskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych poleciło policji wyposażyć patrole drogowe w specjalne zestawy do wykrywania narkotyków w próbkach śliny.
Chiny ostrzegają przed... choinkowymi lampkami Badania choinkowych lampek przeprowadził chiński Urząd Kontroli Jakości, Inspekcji i Kwarantanny. Przetestowano ozdoby z 40 partii produktów. Okazało się, że ponad 80% z nich stwarza zagrożenie porażenia prądem, a ponad jedna trzecia nie spełnia standardów przeciwpożarowych.
Chińczycy masowo sprowadzają leki z Indii Chińskie media porównują sprawę do fabuły oskarowego filmu _ Dallas Buyers Club _.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)