Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Zuchwały napad na luksusowy sklep w Paryżu

0
Podziel się:

Na szczęście obyło się bez ofiar w ludziach.

Zuchwały napad na luksusowy sklep w Paryżu
(PAP/EPA)

Sklep _ Colette _ mieści się przy najbardziej eleganckiej ulicy Paryża, rue Saint-Honore. Niedługo po jego otwarciu, w chwili gdy jedna z pracownic układała na wystawie cenną biżuterię , do wnętrza wtargnęło dwóch uzbrojonych w strzelbę i białą broń osobników. Na głowach mieli kaski moltocyklowe.

W środku znajdowało się kilkunastu klientów i obsługa placówki. Po sterroryzowaniu obecnych napastnicy zgarnęli do worka kosztowne zegarki i odjechali na skuterze.

Sklep _ Colette _ znany jest w kręgach najzamożniejszych mieszkańców francuskiej stolicy i bogatych turystów, gdyż specjalizuje się w sprzedaży odzieży, biżuterii i zegarków produkowanych w krótkich seriach, co podnosi znacznie wartość sprzedawanych towarów.

To trzeci napad na luksusowy butik w tym rejonie, w centrum stolicy, w pobliżu Hotelu Ritz i sieci sklepów jubilerskich, o których ze względu na bogactwo biżuterii mówi się, iż jest do _ Jaskinia Ali Baby _. Policja twierdzi, że napastnicy są zawodowcami działającymi z zimną krwią, którzy mają doskonale opracowany plan rabunku.

Czytaj więcej w Money.pl
Skrajna prawica obali prezydenta Francji? Na demonstrację zwołaną przy udziale skrajnie prawicowego Frontu Narodowego Mariny Le Pen przyszły dziesiątki tysięcy Francuzów. Doszło do starć z policją.
Chciał wjechać do Pałacu Elizejskiego. Policja... Policja zatrzymała mężczyznę usiłującego staranować samochodem bramę do Pałacu Elizejskiego. Trwa dochodzenie w tej sprawie.
Islamiści szykowali zamachy we Francji Zatrzymani mają od 22 do 38 lat. Byli już znani policji, ponieważ dopuszczali się różnych wykroczeń. Jeden z nich pojawił się też w śledztwie antyterrorystycznym.
Jedziesz do Francji? Policja ma nowy pomysł Paryska policja ogłosiła dzisiaj nowe sposoby walki z przestępczością, której ofiarą padają turyści.
wiadomości
wiadmomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)