Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
olga
21.08.2012 11:27

Znanej piosenkarce grozi więzienie

Policja znalazła w jej domu narkotyki. Były ukryte w psiej maskotce.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Piotr Wygoda/East News)

*Olga J. została oskarżona o posiadanie narkotyków. Żoliborska prokuratura oskarżyła znaną piosenkarkę o posiadanie 2,8 gram marihuany - donosi tvp.info. *

Artystce grozi do trzech lat pozbawienia wolności, choć większość wyroków w tego typu sprawach zapada w zawieszeniu.

Głośna sprawa rozpoczęła się 12 czerwca tego roku. Wówczas w domu Olgi J. policja znalazła trzy gramy marihuany. Do przeszukania doszło po informacji służby celnej, która odkryła paczkę nadaną na adres piosenkarki.

W czasie przeszukania domu piosenkarki znaleziono jeszcze _ pewną ilość narkotyku _, a Olga J. usłyszała zarzut posiadania substancji odurzających.

12 czerwca w nadesłanej do Polski z USA paczce, adresowanej na Ramonę - psa Kory - służby celne wykryły 60 gramów marihuany. Po sygnale od celników policja przeszukała dom piosenkarki. Funkcjonariusze znaleźli tam kolejne trzy gramy marihuany.

Paczkę wyszukał wśród przesyłek pies celników. Po otwarciu przesyłki znajdujący się w niej susz zbadano narkotestem, a po weryfikacji, że to konopie indyjskie, przekazano do laboratorium celnego.

W myśl ustawy antynarkotykowej za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi do 3 lat więzienia, ale w przypadkach mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Gdyby udowodniono komuś posiadanie znacznej ilości narkotyków, groziłoby mu od 6 miesięcy do 8 lat więzienia.

Czytaj więcej w Money.pl
Znana piosenkarka zatrzymana za narkotyki Olga J. będzie odpowiadać za posiadanie narkotyków. Takie zarzuty postawiono jej po wtorkowym zatrzymaniu przez stołeczną policję.
Złapali poważnego dilera. Kilogram amfetaminy Do 12 lat więzienia grozi 23-latkowi podejrzanemu o handel narkotykami.
Tagi: olga, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, najważniejsze, wiadmości
Źródło:
money.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz