Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Znaleźli narkotyki warte blisko 0,5 mln złotych

0
Podziel się:

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Znaleźli narkotyki warte blisko 0,5 mln złotych
(DrabikPany/CC BY 2.0./flickr)
bEEbJblx

Na prawie pół miliona złotych policja szacuje wartość narkotyków - amfetaminy, kokainy, heroiny i marihuany - zabezpieczonych w mieszkaniu wynajmowanym przez 43-letniego Krzysztofa M. - poinformowała w poniedziałek Komenda Stołeczna Policji.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Grozi mu do 10 lat więzienia. 43-latek został aresztowany na trzy miesiące.

Na trop mężczyzny policjanci trafili w trakcie czynności operacyjnych. Krzysztof M. został objęty obserwacją. Gdy w końcu policjanci weszli do zajmowanego przez niego mieszkania, znaleźli różne substancje odurzające. Po badaniach w laboratorium okazało się, że zabezpieczone substancje to ok. sześciu kilogramów amfetaminy, ponad kilogram marihuany i kokainy oraz blisko kilogram heroiny. Wartość narkotyków policja szacuje na blisko pół miliona złotych.

bEEbJblz

Ponadto u 43-latka znaleziono trzy wagi elektroniczne, policyjne mundury i akcesoria, 42 telefony komórkowe i maszynę służącą prawdopodobnie do prasowania narkotyków. Na poczet przyszłej kary policjanci zabezpieczyli ponad 100 tys. złotych w gotówce.

Czytaj więcej w Money.pl
Mają na koncie pół tysiąca przestępstw. Wpadli Grupa Szkatuły na początku XXI wieku była uznawana za jedną z groźniejszych w Warszawie.
Policyjny pościg. Kierowca postrzelony Ranny policjant i postrzelony przez funkcjonariusza mężczyzna - to następstwa ulicznego pościgu w stolicy.
PiS ostro zaczyna kampanię referendalną Prawo i Sprawiedliwość na specjalnej konwencji pod hasłem "W jak Warszawa" rozpoczyna kampanię przed zaplanowanym na 13 października referendum w sprawie odwołania Hanny Gronkiewicz-Waltz.
bEEbJbma
wiadomości
wiadmomości
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)