Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
egzamin na prawo jazdy
09.10.2012 15:14

Zmiany w egzaminach na prawo jazdy

Od stycznia przyszłego roku, testy mają być o wiele trudniejsze. - Nie ma od tego odwrotu - zapowiada resort transportu.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Artur Barbarowski/East News)

*Zmiany w egzaminach na prawo jazdy jednak w styczniu przyszłego roku. Ministerstwo transportu potwierdza wcześniej ustalone terminy. *

Wątpliwości pojawiły się, kiedy okazało się, że Ministerstwo Spraw Wewnętrznych ma problemy z wprowadzeniem w życie ustawy o kierowaniu pojazdami, która także reguluje niektóre zasady egzaminowania.

Rzecznik Ministerstwa Transportu Jakub Karpiński mówi jednak, że nie ma to nic wspólnego z planowaną reformą. _ - Termin 19 stycznia 2013 roku będzie zachowany - _ zapewnił.

Ministerstwo zapowiada duże zmiany w egzaminach teoretycznych. Od stycznia przyszłego roku mają być one o wiele trudniejsze. Pytania testowe nie będą wcześniej znane, a czasu na odpowiedź będzie mniej. Egzaminowany będzie też musiał w rzeczywistym czasie rozwiązywać problemy związane z kierowaniem pojazdem. Jak mówi Jakub Karpiński, wszystko jest już zapięte na ostatni guzik. _ - Wszystkie rozporządzenia, które miały być wydane, już wydano - _ powiedział.

Zmiany w egzaminach pierwotnie miały wejść w życie w lutym 2012 roku. Jednak minister transportu je odroczył.

Tagi: egzamin na prawo jazdy, transport, wiadomości, wiadmomości, kraj, gospodarka, prawo, wiadmości
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz